1. Czy wystawiasz fakturę VAT?

Nie. Nie jestem płatnikiem VAT. Przy zakupie otrzymasz ode mnie paragon. Jeśli potrzebujesz faktury zakupu (bez VAT) uprzedź mnie przy składaniu zamówienia i podaj w nim szczegółowe dane.

 

2. Dlaczego czas oczekiwania na produkty jest tak długi?

Wszystkie produkty wytwarzane są przeze mnie ręcznie, bez zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Pracuję sama. By zadbać o szczegóły i jakość wytwarzanych przedmiotów potrzebuję czasu. W przypadku dużych zamówień czas ich realizacji wydłuża się. 

 

3. Czy mogę zobaczyć Twoje prace na żywo w sklepie stacjonarnym?

Niestety nie mam własnego sklepu stacjonarnego. W chwili obecnej prowadzę jedynie sprzedaż internetową.

Część moich produktów możeie zobaczyć w Gdańsku, na Starówce w pracowni OSIEK 10

 

4. Czy podejmujesz współpracę z butikami i sklepami? Na jakich zasadach i jakie są ceny?

Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współprace i kooperatywy z innymi firmami. Ceny hurtowe nie ulegają znacznej obniżce, gdyż te w moim sklepie są na poziomie, który zapewnia satysfakcję zarówno klientowi jak i mnie.

Podejmuję współpracę JEDYNIE pod własną marką.

 

 

5. Czy sprzedajesz swoje prace za granicę?

Tak, moje produkty mogą być wysyłane za granicę. Płatności w obcej walucie są przyjmowane i przeliczane za pośrednictwem bezpiecznego serwisu PayPal. Wysyłka następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranego kuriera. Zawsze wybieram najtańszą z możliwych opcji, o ile klient nie zastrzeże sobie wyboru dostawcy.

 

 

6. Czy wysyłasz zamówienia „za pobraniem”?

Nie, nie wysyłam zamówień w opcji „za pobraniem” i nie ma wyjątków od tej zasady.

 

 

7. Jak można złożyć reklamację lub odstąpić od zawartej umowy?

Aby złożyć reklamację lub odstąpić od zwartej umowy przeczytaj proszę regulamin sklepu oraz zapoznaj się z zakładką ZWROTY. Tam pobierzesz formularze w formie pliku PDF do wydrukowania oraz szybką instrukcję.

 

 

8. Czy organizujesz warsztaty?

W tej chwili poszukuję miejsc w Stargardzie i Szczecinie, w których mogłabym zorganizować ciekawe warsztaty pracy z drewnem dla dzieci i dorosłych. Jeśli znasz lub prowadzisz takie miejsce – chętnie poznam Twoją ofertę.